| Επωνυμία: | Mingzhou |
| Αριθμός μοντέλου: | Q-12 |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 Τεμάχιο |
| Αξία: | USD10000~30000 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Ξύλινη θήκη, παλέτα, χαρτοκιβώτιο, πλαστικό χαρτί |
| Όροι πληρωμής: | Από t/t |
Το μηχάνημα κοπής σωλήνων λέιζερ CNC 5 αξόνων είναι σχεδιασμένο για επεξεργασία σωλήνων υψηλής ακρίβειας, υποστηρίζοντας την κοπή πλήρους σεναρίου στρογγυλών, τετράγωνων, ορθογώνιων και ειδικού σχήματος σωλήνων. Εξοπλισμένο με εισαγόμενα λέιζερ ινών (1000W-6000W προαιρετικά) και κορυφαίες πηγές φωτός (π.χ. Caplin, Raycus), επιτρέπει τη λοξοτομή ±45°, την ολοκλήρωση της κοπής, τη διάνοιξη οπών, την επεξεργασία τομής γραμμής και τη λοξότμηση σε ένα μόνο πέρασμα χωρίς δευτερεύον τρόχισμα. Με επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης ±0,01 mm, ικανοποιεί τις σύνθετες ανάγκες επεξεργασίας σωλήνων της αυτοκινητοβιομηχανίας, των μηχανημάτων μηχανικής, του εξοπλισμού γυμναστικής και άλλων βιομηχανιών, μειώνοντας σημαντικά το κόστος εργασίας και ενισχύοντας την αποδοτικότητα της παραγωγής.
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
|---|---|
| Ποιότητα δέσμης | 1,1μ² |
| Επιτάχυνση | 2,0 G |
| Ανοχή | ±0,02 χλστ |
| Εφαρμογή | Κοπή μεταλλικών σωλήνων |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | 5-35 °C |
| Γεννήτρια λέιζερ | BWT Ή RECI Ή MAX Ή RAYCUS |
| Ακρίβεια κοπής | ±0,02 χλστ |
| Αποτελεσματικό μήκος κοπής | <6000mm |
| Τροφοδοτικό | 380V, 50Hz, 3φασικό |