| Επωνυμία: | Mingzhou |
| Αριθμός μοντέλου: | X-12Y |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 Τεμάχιο |
| Αξία: | USD10000~30000 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Ξύλινη θήκη, παλέτα, χαρτοκιβώτιο, πλαστικό χαρτί |
| Όροι πληρωμής: | Από t/t |
ΑυτόΜηχανή κοπής λέιζερ μεταλλικών σωλήνωνείναι επαγγελματικά προσαρμοσμένο για την παραγωγή μινιμαλιστικών παραθύρων ασφαλείας και αντικλεπτικών σχάρων.
Το μεγαλύτερο αποκορύφωμα είναιδεν χρειάζεται επαγγελματικό σχέδιο σχεδίασης. Έρχεται με ενσωματωμένα τυπικά καλούπια και πρότυπα παραμέτρων για μινιμαλιστικά παράθυρα ασφαλείας. Οι χειριστές μπορούν να ξεκινήσουν την παραγωγή απευθείας χωρίς δεξιότητες σχεδίασης, μειώνοντας σημαντικά το όριο για νέους εργαζόμενους.
Σε σύγκριση με τον παραδοσιακό εξοπλισμό επεξεργασίας, αυτή η μηχανή κοπής σωλήνων λέιζερενισχύει την παραγωγική απόδοση κατά πάνω από 30%, εξοικονομώντας άφθονο χρόνο στη σχεδίαση, τον προγραμματισμό και τον επαναλαμβανόμενο εντοπισμό σφαλμάτων.
Υποστηρίζει κοπή και διάτρηση τετράγωνων σωλήνων, στρογγυλών σωλήνων και ορθογώνιων σωλήνων, με υψηλή ακρίβεια κοπής, λεία τομή και χωρίς γρέζια. Απλή λειτουργία, γρήγορη εκκίνηση, σταθερή απόδοση, είναι ο ιδανικός εξοπλισμός επεξεργασίας για μινιμαλιστικά εργοστάσια παραθύρων ασφαλείας, εργαστήρια μεταλλικών πορτών και παραθύρων.
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
|---|---|
| Ποιότητα δέσμης | 1,1μ² |
| Επιτάχυνση | 2,0 G |
| Ανοχή | ±0,02 χλστ |
| Εφαρμογή | Κοπή μεταλλικών σωλήνων |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | 5-35 °C |
| Γεννήτρια λέιζερ | BWT Ή RECI Ή MAX Ή RAYCUS |
| Ακρίβεια κοπής | ±0,02 χλστ |
| Αποτελεσματικό μήκος κοπής | <6000mm |
| Τροφοδοτικό | 380V, 50Hz, 3φασικό |