| Επωνυμία: | Mingzhou |
| Αριθμός μοντέλου: | X-12 |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 Τεμάχιο |
| Αξία: | USD10000~30000 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Ξύλινη θήκη, παλέτα, χαρτοκιβώτιο, πλαστικό χαρτί |
| Όροι πληρωμής: | Από t/t |
Αυτή η μηχανή Laser Cutting Machine Metal Tube έχει ειδικά αναπτυχθεί για την κατασκευή παραθύρων ασφαλείας, πλέκων κατά της κλοπής και μεταλλικών πλαισίων πόρτας με τετράγωνους σωλήνες, στρογγυλούς σωλήνες και ορθογώνιους σωλήνες.Υιοθέτηση ευφυούς προεπιλεγμένου προγράμματος,δεν απαιτείται επαγγελματική σχεδίαση σχεδίουΗ τεχνολογία αυτή βελτιστοποιεί ολόκληρη τη ροή εργασίας επεξεργασίας καιαυξάνει την αποδοτικότητα της παραγωγής κατά 30%Η μηχανή χαρακτηρίζεται από υψηλή ακρίβεια κοπής, ομαλή τομή χωρίς σχισμές, σταθερή λειτουργία και ισχυρή συμβατότητα με διάφορα προφίλ μεταλλικών σωλήνων.Είναι ένας ιδανικός επαγγελματικός εξοπλισμός για τα μινιμαλιστικά εργοστάσια παραθύρων ασφαλείας και τα εργαστήρια επεξεργασίας μεταλλικών σωλήνων.
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Ποιότητα δέσμης | 1.1m2 |
| Επιτάχυνση | 2.0G |
| Ανεκτικότητα | ±0,02 mm |
| Εφαρμογή | Κόψιμο μεταλλικών σωλήνων |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | 5-35 °C |
| Γεννήτης λέιζερ | BWT ή RECI ή MAX ή RAYCUS |
| Ακριβότητα κοπής | ±0,02 mm |
| Αποτελεσματικό μήκος κοπής | < 6000 mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V, 50Hz, 3 φάσεις |