| Επωνυμία: | Mingzhou |
| Αριθμός μοντέλου: | 120 ευρώ |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 Τεμάχιο |
| Αξία: | USD10000~30000 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Ξύλινη θήκη, παλέτα, χαρτοκιβώτιο, πλαστικό χαρτί |
| Όροι πληρωμής: | Από t/t |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
|---|---|
| Ποιότητα δέσμης | 1,1μ² |
| Επιτάχυνση | 2,0 G |
| Ανοχή | ±0,02 χλστ |
| Εφαρμογή | Κοπή μεταλλικών σωλήνων |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | 5-35 °C |
| Γεννήτρια λέιζερ | BWT Ή RECI Ή MAX Ή RAYCUS |
| Ακρίβεια κοπής | ±0,02 χλστ |
| Αποτελεσματικό μήκος κοπής | <6000mm |
| Τροφοδοτικό | 380V, 50Hz, 3φασικό |