| Επωνυμία: | Mingzhou |
| Αριθμός μοντέλου: | Q12Y |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 Τεμάχιο |
| Αξία: | USD10000~30000 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Ξύλινη θήκη, παλέτα, χαρτοκιβώτιο, πλαστικό χαρτί |
| Όροι πληρωμής: | Από t/t |
Ο κόφτης λέιζερ μεταλλικών σωλήνων Zero-Waste με ημιαυτόματο σύστημα φόρτωσης έχει σχεδιαστεί για κοπή σωλήνων υψηλής απόδοσης και ακριβείας, ενώ ελαχιστοποιεί τα απόβλητα υλικών. Σχεδιασμένο για βιομηχανικές εφαρμογές, αυτό το μηχάνημα μεγιστοποιεί τη χρήση των πρώτων υλών και μειώνει το κόστος παραγωγής. Το ημιαυτόματο σύστημα τροφοδοσίας του εξασφαλίζει ομαλό, σταθερό χειρισμό σωλήνων, παρέχοντας κοπές υψηλής ποιότητας χωρίς γρέζια. Συμπαγές και εξοικονομεί χώρο, ταιριάζει εύκολα σε εργαστήρια οποιουδήποτε μεγέθους και προσαρμόζεται σε διάφορα μεγέθη σωλήνων και τρόπους τροφοδοσίας, καθιστώντας το ιδανικό για χειρολισθήρες σκαλοπατιών, προστατευτικά παράθυρα και άλλες ανάγκες κατασκευής σωλήνων ακριβείας.
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Ποιότητα δέσμης | 1,1μ² |
| Επιτάχυνση | 2,0 G |
| Ανοχή | ±0,02 χλστ |
| Εφαρμογή | Κοπή μεταλλικών σωλήνων |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | 5-35 °C |
| Γεννήτρια λέιζερ | BWT Ή RECI Ή MAX Ή RAYCUS |
| Ακρίβεια κοπής | ±0,02 χλστ |
| Αποτελεσματικό μήκος κοπής | <6000mm |
| Τροφοδοτικό | 380V, 50Hz, 3φασικό |