| Επωνυμία: | Mingzhou |
| Αριθμός μοντέλου: | Q12Y |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 Τεμάχιο |
| Αξία: | USD10000~30000 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Ξύλινη θήκη, παλέτα, χαρτοκιβώτιο, πλαστικό χαρτί |
| Όροι πληρωμής: | Από t/t |
ΗΜηχανή κοπής με λέιζερ μεταλλικών σωλήνων υψηλής ακρίβειας για ανοξείδωτο χάλυβαέχει σχεδιαστεί για να παρέχει εξαιρετική ακρίβεια και καθαρές, χωρίς σχισμές κοψίματα για σωλήνες και προφίλ από ανοξείδωτο χάλυβα.μεγιστοποιεί τη χρήση υλικών, μειώνοντας ταυτόχρονα τα απόβλητα και το κόστος παραγωγής.
Το έξυπνο σύστημα χειρισμού χωρίς σχεδίαση επιτρέπει στους χειριστές να αρχίσουν να κόβουν σε λιγότερο από μία ημέρα, εξαλείφοντας τα περίπλοκα βήματα προγραμματισμού.και ειδικά σχηματισμένοι σωλήνες, συμπεριλαμβανομένου του χάλυβα καναλιού, δοκάρια I και σίδηρο γωνίας, προσαρμόζεται απρόσκοπτα σε διάφορες εφαρμογές όπως χειροπέδες σκάλας, φράχτες και κατασκευή επίπλων.
Η συμπαγή, εξοικονόμηση χώρου σχεδίαση ταιριάζει εύκολα σε εργαστήρια όλων των μεγεθών, ενώ η σταθερή απόδοση του λέιζερ εξασφαλίζει συνεπή,υψηλής ποιότητας αποτελέσματα τόσο για μικρού όγκου εργασίες εξατομικευμένων προϊόντων όσο και για υψηλού όγκου βιομηχανική παραγωγή.
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Ποιότητα δέσμης | 1.1m2 |
| Επιτάχυνση | 2.0G |
| Ανεκτικότητα | ±0,02 mm |
| Εφαρμογή | Κόψιμο μεταλλικών σωλήνων |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | 5°35 °C |
| Γεννήτης λέιζερ | BWT ή RECI ή MAX ή RAYCUS |
| Ακριβότητα κοπής | ±0,02 mm |
| Αποτελεσματικό μήκος κοπής | < 6000 mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V, 50Hz, 3 φάσεις |